KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13016127
nr 1301 6127
Akvarell
Förslag till reglering av Tegelbacken, 1940,51x58 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:09:38
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr